Tomić: Nedostajalo je mirnoće i agresivnosti, Golubović nije svestan svojih mogućnosti

Večernje novosti 28.04.2016  |  Beta

Marko je mlad momak, igrač iz naše omladinske škole, brz je i talentovan. To je svakako jedan od igrača koji će nam mnogo značiti u narednom periodu – kaže trener Partizana

Trener fudbalera Partizana Ivan Tomić rekao je da je njegova ekipa dominirala u prvom poluvremenu prvenstvene utakmice protiv Borca (2:0), ali da joj je u nastavku nedostajalo agresivnosti i mirnoće u završnici napada. - Postigli smo pogodak u poslednjem minutu prvog poluvremena iako smo diktirali ritam i imali nekoliko izglednih situacija iz kojih smo mogli ranije da povedemo. Imali smo kontrolu nad utakmicom u prvom poluvremenu, ali nam je