Zato ga je liverpul kupio: Pogledajte majstoriju Grujića - kroz noge i gol /video/

Sportal blic 07.05.2016  |  B. O.

Marko Grujić će ovaj dan pamtiti do kraja života - prvi put je nosio kapitensku traku u dresu Crvene zvezde i postigao je sjajan gol za izjednačenje protiv Vojvodine (1:1) u 35. kolu Superlige.

Zobacz na Youtube Trener Miodrag Božović dao šansu rezervistima, samo je Grujić od standardnih igrača u startnoj postavi i dobio je priliku da predvodi ekipu protiv "lala" koje su vodile od 20. minuta golom Trujića. Iako se činilo da će Voša na odmor otići sa prednošću, da tako ne bude upravo se pobrinuo talentovani vezista, koji će od naredne sezone igrati u Liverpulu. Grujić je u 45. minutu, prilikom sjajnog solo prodora, gurnuo loptu Rosiću