Хумска примамљивија од немачке: ‘Желим у Партизан!’
Хот спорт 18.05.2016 | ХотСпорт, Б92

Никола Ђурђић, фудбалер који тренутно наступа у Немачкој за екипу Аугзбурга, требало би да буде прво појачање Партизана за предстојећу сезону, судећи по његовим речима. Наиме, Ђурђић је у изјави датој Б92 открио да би желео да заигра пред “Гробарима”: – Није тајна да сам навијач Партизана и да је моја велика жеља да једног дана обучем црно-бели дрес. Недавно сам разговарао са Ивицом Илиевим и Иваном Томићем и драго ми је да постоји обострана






