Gaćinović jubilarnim golom u baražu sačuvao Ajntrahtu nadu za ostanak u Bundesligi

Sportal blic 19.05.2016  |  Darko Nikolić

Naš "zlatni orlić" Mijat Gaćinović postigao je gol za Ajntraht u remiju sa Nirnbergom (1:1) u prvom meču baraža za Bundesligu.

Foto: Tanjug/AP Mijat Gaćinović slavi gol u baražu Ajntraht, koji je kao 16. završio nemačko prvenstvo i bio prvi iznad crte, ispod koje su Štutgart i Hanover direktno ispali u niži rang takmičenja, ugostio je trećeplasirani tim Cvajte, Nirnberg. Foto: Reuters Mijat Gaćinović slavi gol za izjednačenje Gosti su poveli u Frankfurtu, i to jer je u 43. minutu Marko Rus postigao autogol, a onda je u 65. minutu na scenu stupio Gaćinović. Foto: