''Orlovi'' razigrani na Muslinovom debiju, autogol i propuštene šanse pokvarili utisak!

Sportske.net 25.05.2016  |  Sportske.net

Slavoljub Muslin uspešno startovao u ulozi selektora našeg nacionalnog tima, mada su ''Orlovi'' u poslednjim trenucima meča mogli da upropaste sve što su uradili tokom 90 minuta.

Reprezentacija Srbije savladala je danas u Užicu selekciju Kipra rezultatom 2:1, u prvoj utakmici pod vođstvom novog selektora Slavoljuba Muslina. Naš nacionalni tim je sjajno ušao u ovaj prijateljski meč i već posle dva minuta igre mreža rivala se zatresla. Dušan Tadić je u svom stilu sa desne strane asistirao Aleksandru Mitroviću, koji snažnim udarcem sa sedam-osam metara šalje loptu u donji desni ugao protivničkog gola - 1:0. Taj pogodak