Partizan odbranio titulu, u Zvezdi grme na sudije, isključena tri igrača, pomoćni trener, sportski direktor i portparol!

Sportski žurnal 25.05.2016

Partizan je savladao Crvenu zvezdu sa 10:9, ostvario je drugu pobedu u finalu plej-ofa i obranio titulu šampiona Srbije!

Partizan je novi-stari šampion Srbije! Crno-beli su slavili na Banjici protiv Crvene zvezde sa 10:9 (6:4, 0:1, 1:2, 3:2) i stigli do druge pobede u finalu plej-ofa i odbrane titule. Činilo se da će Partizan lako do drugog trijumfa. Kiša golova viđena je u prvoj četvrtini, a Partizan je u jednom trenutku vodio sa 5:2. Na kraju je Zvezda posle osam minuta smanjila na dva gola razlike – 6:4. U drugoj četvrtini fanatična igra crveno-belih pre svega