Јелени Ђокић награда "Милош Жутић"
РТВ 30.05.2016 | Тањуг

БЕОГРАД - Годишња награда Удружења драмских уметника Србије - награда "Милош Жутић" за 2015. годину припала је глумици Јелени Ђокић, која је тиме постала 21. лауреат тог угледног признања.
Јелена Ђокић награђена је за најбоље глумачко остварење премијерно изведено у нашим професионалним позориштима у периоду од 30. јуна 2014. до 30. јуна 2015. године и то за улогу Каролине у представи "Казимир и Каролина" Едена фон Хорвата, у режији Снежане Тришић и продукцији Атељеа 212, саопштио је УДУС. Ђокић је 2000. године добила исту награду и то за улогу Катарине Шпаровић у представи "Бокешки д-мол". У конкуренцији за награду било је 22










