Naziru se obrisi reprezentacije: Muslinovo jato napustio još jedan ‘orao’
Hot sport 02.06.2016 | HotSport
![Naziru se obrisi reprezentacije: Muslinovo jato napustio još jedan ‘orao’](https://nstatic.net/img/logo/s/hotsport.png)
U poslednjem obraćanju javnosti pred put u Francusku Slavoljub Muslin je objavio ime još jednog igrača koji će se pozdraviti sa reprezentativnim saigračima.
Poznato je da će nacionalni tim napustiti Adem Ljajić zbog povrede i Sergej Milinković-Savić koji se nije uklopio u zamisli selektora, a Slaboljub Muslin danas je otpisao i uzdanicu Partizana. MUSLIN OTKRIO KAKO GA JE ODUŠEVIO KOLAROV: Izvinite, ali prvo moram da uradim važnu stvar… (FOTO) U pitanju je Nemanja Mihajlović koji se pozdravio sa saigračima i ide na kratak odmor do 8. juna kada će biti prozivka u Partizanu, ukoliko mu Ivan Tomić ne