Euro 2016: Irci konkretniji, Ibra odsečen, ali je jedan njegov beg doneo Šveđanima bod (video)

Hot sport 13.06.2016  |  HotSport

Na startu takmičenja u grupi E Evropskog prvenstva u Francuskoj selekcija Švedske je remizirala sa Irskom rezultatom 1:1 (0:0).

Iako se očekivalo, a i sam je najavljivao, u prvom delu utakmice Zlatan Ibrahimović bio je potpuno odsečen, jer su ga konstantnim udvajanjima i striktnim markacijama Irci izbacili iz takta. Sa druge strane Šejn Long je predvodio napad ‘ostrvljana’ koji su imali tri ili četiri prilike pred golom Isaksona, pogođena je i prečka, tačnije Džef Hendrik, ali su mreže posle prvih 45 minuta mirovale. Ali tek što je počelo drugo poluvreme Šejmus Kolman je