Јоловић: Одлуку о најбољем у Гучи донеће сами трубачи
Блиц 16.06.2016 | Б. Бојовић

На оптужбе мајстора трубе Дејана Јевђића, Дејана Лазаревића и Вељка Остојића како су за ново такмичење “Шампион Гуче” сазнали из новина што повлачи и низ других неправилности, реаговао је председник Организационог одбора Сабора трубача Слободан Јоловић.
Он је тим поводом у отвореном писму јавности саопштио: - На састанак у Гучи, одржан 28. априла, позвани су Вељко Остојић, Дејан Јевђић, Дејан Лазаревић, Дејан Петровић, Бобан Марковић, Милош Величковић Барка, Слободан Салијевић, Елвис и други. Од потписника писма упућеног јавности присуствовали су Дејан Лазаревић и Дејан Јевђић. Осим тога, редовно редовно сте добијали нацрте Правилника о такмичењу уз могућност предлога и сугестија, што нисте

![Наставља се акција изношења кабастог отпада у Зрењанину “Пролеће” 2026 [РАСПОРЕД ДО 4. МАЈА] Кабасти отпад ПЛАН ИЗНОШЕЊА…](https://nstatic.net/303/41710303pzqhuh.jpg)










