Grizmanove čarolije: Napadač Atletiko Madrida odveo Francuze u četvrtfinale EP! (video)

Sportski žurnal 26.06.2016

Fudbalska reprezentacija Francuske plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva, pošto je danas nakon preokreta savladala Repuliku Irsku sa 2:1 (0:1).

Francuska je do pobede stigla golovima Antoana Grizmana u 58. i 61. minutu, a jedini gol za Irce postigao je Robert Brejdi iz penala u trećem minutu susreta. Irska je odlično počela utakmicu i nakon nesmotrenog starta Pola Pogbe nad Šejnom Longom, sudija Ricoli pokazao je na belu tačku, a siguran izvođač bio je Brejdi. Irska je u 21. mogla da stigne do drugog gola, ali je dobro intervenisao Loris nakon šuta Derila Marfija. U nastavku, Francuska