Prvi trijumf Partizana na pripremama: Radović strelac iz penala, evrogol Marjanovića

Sportal blic 28.06.2016  |  B. O.

Fudbaleri Partizana savladali su Pogona iz Leborka sa 3:0 (1:0) u drugoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Poljskoj.

Foto: FK Partizan / Promo Miroslav Radović Trener crno-belih Ivan Tomić opet je, kao i u startnom porazu od APOEL-a, izveo dva tima u dva poluvremena. U prvom su njegovi izabranici odigrali odličan meč, držali sve vreme ritam igre, imali veliki posed lopte i igrali maltene na jedan gol. Ređale su se akcije tokom celog poluvremena ka golu golmana Katzora, ali je i težak, vodom natopljen teren, bio njegov saveznik. U nekoliko navrata su crno-beli