Blickrig Čukaričkog: Mandićeva dva gola i asistencija za Kajevića za samo 20 minuta (video)

Hot sport 07.07.2016  |  HotSport

Fudbaleri Čukaričkog postigli su dva gola u gostima ekipi Ordabašija i posle samo 14 minuta rešili pitanje plasmana u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Sve je rešeno posle 20 minuta igre, a Čukarički je van svih očekivanja iznenadio i samog sebe sa tri gola u tom periodu. Domaći su ostali u šoku već u 10. minutu kada je Staniša Mandić postigao prvi gol: (Izvor: youtube / Sport Nation) A zatim i drugi pet minuta kasnije: (Izvor: youtube / Sport Nation) Ponovo pet minuta kasnije pao je i treći pogodak, a ovog puta Mandić je bio asistent Kajeviću za impozantnih 0:3. (Izvor: youtube / Sport Nation)