Додик: Сви ће похрлити у Сребреницу, а у Братунцу никог нема
Курир 09.07.2016

На обележавању Дана страдања Срба у Братунцу нема представника међународне заједнице, а за два дана сви ће да похрле у Сребреницу, јер за њих постоји само једно страдање, рекао је председник Републике Српске Милорад Додик и додао да је у Сребреници било злочина према муслиманима, али да није било геноцида.
Додик је након парастоса жртвама рата у Подрињу рекао да су Срби у Босни током рата бранили државу и да нису желели ништа осим мира. Он је додао да је РС показала своју способност да самостално живи, што није случај, како каже, са БиХ, Федерацијом и великим бројем кантона. "БиХ је доказ промашености, диверзију њеног постојања врши међународна заједница, а једна од тих диверзија је и то што данас нема никог од њих, а за два дана сви ће











