Klop u problemu: Posle Grujića i Marković dokazao da zaslužuje šansu u crvenom dresu (video)

Hot sport 17.07.2016  |  HotSport

Liverpul je danas u prijateljskoj utakmici savladao Vigan sa 2:0 (0:0), a ponovo je briljirao jedan Srbin.

Marka Grujića nije bilo u timu. Zato je svojih 45 minuta iskoristio Lazar Marković. Dete Partizana, o kome se priča da bi mogao da napusti Enfild, dobio je šansu protiv Vigana i iskoristio je maksimalno. Posle 0:0 u prvom poluvremenu Jirgen Klop je na teren poslao Lazara Markovića, a ovaj mu se na tome “zahvalio” u 71. minutu kada je uposlio Danija Ingsa, a ovaj pogodio za 1:0. Do kraja utakmice Liverpul je postigao još jedan gol, a mrežu Vigana