Ovakav prodor marakana nije skoro videla: Sjajan gol Ludogoreca u revanšu /video/

Sportal blic 02.08.2016  |  Darko Nikolić

Fudbaleri Ludogoreca izjednačili su na 1:1 u revanš meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa Crvenom zvezdom sjajnim golom Džonatana Kafua u 24. minutu.

Zobacz na Youtube Samo sedam minuta posle prelepog pogotka Mičela Donalda za vođstvo crveno-belih, Brazilac Kafu je uzeo loptu na oko 35 metara od Zvezdinog gola, a onda nanizao, Donalda, Le Taleka, Fibela, Rendulića i Ibanjeza pre nego što je matirao Kahrimana. Majstorskim potezom Kafua Ludogorec je stigao do egala u Beogradu, ali je i pored toga Zvezda ostala u prednosti jer je u Razgradu odigrala 2:2 pa je bila bliža plasmanu u plej-of za