Vojvodina eliminisala Dinamo Minsk!

RTS 04.08.2016

Fudbaleri Vojvodine savladali su u Brestu Dinamo iz Minska sa 2:0 i izborili plasman u baraž za Ligu Evrope. Kako je prvi meč u Novom Sadu završen nerešenim rezultatom 1:1, našem predstavniku je ova pobeda bila više nego dovoljna za dalji plasman. Žreb baraža je u petak u Nionu, a pored Novosađana u njemu će biti i Crvena zvezda.

Vojvodina je uspela da eliminiše Dinamo iz Minska. Novosađani su da postignu gol nakon 1:1 sa Karađorđa. Potom su mirnom i skoncentrisanom igrom priveli poluvreme kraju. U nastavku od 55. minuta su imali igrača više, što im je olakšalo posao u kontroli igre i rezultata. Pamtnom i disciplinovanom igrom četa trenera Lalatovića je u finišu stigla do drugog gola, kojim je overen dalji plasman. Vojvodina je pokušala da kontroliše igru od samog