Богиња! Њене ноге су засениле отварање Олимпијских игара
Блиц 06.08.2016 | Д. И.

Ноћас су у Бразилу почеле Олимпијске игре, а само отварање је обележила и шетња краљице модних писта, Жизел Бундшен.
Жизел је направила изузетак и појавила се на отварању Олимпијских игара, иако је од 2015. званично у пензији. Бразил је земља њеног порекла, а Жизел, поносно и насмејано, само је прошетала уз звуке легендарне песме "девојка из Ипанеме". И то је то. Жизел је шетала у свој својој лепоти, а свет је гледао. И уживао.












