Vaterpolisti prvu pobedu traže protiv domaćina u za njih novom terminu (četvrtak, 00,30)

Sportski žurnal 10.08.2016

Tačno znaju na čemu su, tačno znaju šta su do sada pokazali. Srpski igrači su u prva dva kola, dakle u 64 minuta, samo jednom bili u vođstvu i to dva minuta pre kraja duela sa Grčkom. Dakle, sat vremena su bili u situaciji da jure rezultat

Oba puta su to činili kada bi rivali Mađarska i Grčka na početku treće četvrtine stvorili razliku koja ne da najavljuje poraz, nego čak i blamira tim koji je aktuelni vlasnik svih trofeja u svetskom vaterpolu, osim olimpijskog zlata. Protiv Mađara u 17. minutu 6:10 pa u narednih 15, 7:3. U istom minutu protiv Grka 1:5 pa onda 8:4. Priznajući da im termin ne odgovara. Početak u 9 ujutru traži ustajanje bar tri sata ranije. Ko se pre prilagodi,