„Katai magiko”: Zvezda lako prešla preko Nišave i učvrstila se na čelu tabele (video)

Sportski žurnal 14.08.2016

Crvena zvezda je lako pregazila Čair, osvojila nova tri boda, učvrstila se na čelu tabele i napravila sjajnu uvertiru za duel plej-ofa Lige Evrope protiv Sasuola – 3:0

Prvu šansu na meču imao je domaći tim. Posle kiksa Rendulića bivši igrač Crvene zvezde Saša Stojanović je imao vrlo dobru priliku, šutirao je sa 20 metara, prebacio istrčalog Kahrimana, ali je prebacio i gol. Crveno-beli su poveli iz prve ozbiljnije prilike. U 16. minutu Ristić je sjajno prevario čuvara po levoj strani, potom je centrirao, a Vieira je čini se grudima ubacio loptu u mrežu – 0:1. Samo dva minuta kasnije mogla je Zvezda da duplira