Kvalifikacije za SP: Nemci ubedljivi, Crogorci izvukli bod, Lalana heroj Engleske

Večernje novosti 04.09.2016  |  Beta

Fudbalska reprezentacija Engleske pobedila je u gostima Slovačku sa 1:0 u prvom kolu Grupe F kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji, dok su Litvanija i Slovenija odigrali nerešeno 2:2

Fudbalska reprezentacija Engleske pobedila je u gostima Slovačku sa 1:0 u prvom kolu Grupe F kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji, dok su Litvanija i Slovenija odigrali nerešeno 2:2. Engleska je do trijumfa nad Slovačkom stigla u petom minutu sudijske nadoknade vremena drugog poluvremena, a strelac gola bio je Adam Lalana, koji je udarcem sa oko pet metara levo iskosa savladao Matuša Kozačika. Prvo poluvreme utakmice u Trnavi nije donelo