Serija a: Kiša prekinula dva meča, pobesneli Miha poražen uz isključenje, poraz Milana (video)

Hot sport 11.09.2016  |  HotSport

Trebalo je da od 15 časova u italijanskoj Seriji A bude odigrano pet utakmica, a završeno je svega tri duela.

Vest dana u Italiji je – kiša! I to u ogromnim količinama, tolikim da su čak dva duela prekinuta, na Olimpiku između Rome i Sampdorije i Marasiju između Đenove i Fiorentine. I dok u Đenovi meč neće ni biti nastavljen, već je odložen do daljnjeg usled prekida u 30. minutu, u glavnom gradu meč se nastaviti od 17:05h i to od drugog poluvremena, kada je i prekinut pri rezultatom 1:2 za Sampu. Evo i zbog čega: Incredible rain continues at the