Totijev šou u Firenci: Prvo je ‘oladio’ novinare, pa urnebesno ‘đuskao’ uz himnu rivala (VIDEO)

Hot sport 19.09.2016  |  HotSport

Italijanski mediji jučerašnje performanse Frančeska Totija u Firenci nazvali su 'Totijevo vreme'.

Fiorentina je sinoć u Firenci slavila pobedu protiv Rome u meču koji je, i pored poraza svog tima, obeležio Frančesko Toti. Toti je na teren ušao umesto Perotija tek u 78. minutu pri rezultatu 0:0, a četiri minuta kasnije gol je postigao Badelj za pobedu Viole. NAJKOMIČNIJI POTEZ NEDELJE: Kako je nespretni sudija nasmejao ljutitog Ibrahimovića (VIDEO) Toti je bio aktivniji van terena, nego na njemu. Dan pre meča bio je upitan da da izjavu