Video zvezda trojkom prebolela derbi: Šampion rutinski savladao ČSK i plasirao se u 1/8 finala Kupa

Kurir 21.09.2016

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u osminu fininala Kupa Srbije, pošto su u Čelarevu savladali ČSK 3:0 (1:0).

Prvi gol na utakmici postigao je Marko Poletanović u 32. minutu, a sedam minuta kasnije kapiten Crvene zvezde Aleksandar Luković je promašio jedanaesterac. Luković je u drugom poluvremenu u 72. minutu iz slobodnog udarca matirao Tankosića i tako mu se revanširao za "poraz" u prvom delu meča. Konačan rezultat postavio je Sikimić golom u 83. minutu. Drugo poluvreme 90+3. minut - Kraj meča 83. minut GOOOOOOOOOL 0:3 - Dobra akcija Crvene zvezde