Kup Srbije: BSK napravio iznenađenje, poraz Radničkog

Hot sport 21.09.2016

Fudbaleri BSK Borče napravili su pravo iznenađenje, kada su u utakmici 1/16 finala Kupa Srbije savladali na svom terenu Radnički iz Niša rezultatom 1:0. U utakmici u kojoj su domaći potpuno zasluženo slavili, jedini gol postigao je Cvetković, a Radnički je meč završio sa igračem manje.

U prvom poluvremenu nije viđeno mnogo šansi. Za ekipu Radničkog u nekoliko navrata zapretio je Lazar Arsić, a njegovi udarci završili su pored gola Bogdanovića. Nesigurna igra u prvom poluvremenu mogla je da dovede do kazne, lopte sa sredine terena ka odbrani u nekoliko navrata presekli su vezisti BSK Borče i dolazili u priliku da ugroze gol Bajića, a tada je do izraza došla odbrana Radničkog, koja je bila na visini zadatka. U prvom poluvremenu