Kup Srbije: Partizan se revanširao Napretku i nastavlja borbu za odbranu trofeja (video)

Hot sport 21.09.2016  |  HotSport

U šesnaestini finala Kupa Srbije Partizan je na svom stadionu savladao Napredak 3:1 (3:0) i plasirao se u osminu finala.

Crno-beli su ubedljivo krenuli u odbranu trofeja Kupa Srbije, pošto su u šesnaestini finala deklasirali Napredak sa 3:1. Bila je ovo veoma dobra partija crno-belih u prvih 45 minuta kada su postigli sva tri gola. “Čarapane” je načeo Đurđević u 19. minutu evrogolom. Samo sedam minuta kasnije bilo je 2:0, a ovoga puta strelac je bio Leonardo. Tačku na utakmicu sa Napretkom stavio je Đurđević u 36. minutu svojim drugim golom. Partizan je praktično