(Video) Kralj zaustavljen pred rekordom: Viljareal odoleo u Madridu, Real sa Ronaldom uzeo samo bod

Kurir 21.09.2016

Fudbaleri Real Madrida i Viljareala igrali su 1:1 (0:1) u utakmici petog kola španskog prvenstva.

Gosti su poveli u poslednjim trenucima prvog poluvremena golom Bruna iz penala. Prethodno, lopta je u ruku pogodila Serhija Ramosa, zbog čega je dosuđena najstroža kazna. Kapiten Reala se za taj "greh" iskupio u 48. minutu kada je izjednačio. Madriđani su imali gotovo celo drugo poluvreme da postignu gol i pobede. Jesu dominirali sve vreme, ali mreža "žute podmornice" nije se ponovo zatresla. U timu Reala našli su se i Kristijano Ronaldo i Geret