Референдум у РС: До 9 сати на биралишта изашло 6,31 посто гласача

Блиц 25.09.2016  |  Бета
Референдум у РС: До 9 сати на биралишта изашло 6,31 посто гласача

Председник Републичке комисије за спровођење референдума Синиша Каран изјавио је да је до 9.00 сати у Републици Српској на референдум изашло 77.015 гласача или 6,31 посто грађана са правом гласа.

“Највећа излазност до 9.00 сати била је у општинама Шековићи, Хан Пијесак, Рогатица и Источни Стари Град, док је у Бањалуци до тог времена на биралишта изашло 7,48 посто грајана са правом гласа”, рекао је Каран на конференцији за новинаре. Он је потврдио да се у месту Кула код Гацка, у источној Херцеговини, десио инцидент када је група људи физички блокирала гласачко место, због чега је реаговала полиција. Каран је потврдио да се ради о месту

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Балкан, најновије вести »