Slobodnjaci dana: Pogledajte majstorije Kvarežme i Brazilca iz Ludogoreca /video/

Sportal blic 28.09.2016  |  B. Vinulović

Šesnaest golova viđeno je za prvo poluvreme Lige šampiona u sredu, a dva su iz prekida posebno bila upečatljiva.

Foto: Reuters Ludogorec je protiv PSŽ-a u Sofiji poveo preko Natanijela u 16. minutu iz atraktivnog slobodnog udarca, a golman Parižana Areola bio je sa razlogom ljut na saigrače - izmakli su se iz živog zida. ⚽️ NATANAEL Ludogorets 1x0 PSG Siga: @HTE__Sports https://t.co/fwMWyR3imZ— Gols no TT (@golsnott) September 28, 2016 Ni Kvarežma nije zaostajao u vođstvu Bešiktaša protiv Dinama iz Kijeva, s tim da u Istanbulu živi zid nije imao nikakvu