SLS: Goleada u Ivanjici, Eliomar zakomplikovao, Ristić potvrdio Zvezdinu pobedu (video)

Hot sport 02.10.2016  |  HotSport

Susret između Javora i Crvene zvezde u Ivanjici završen je trijumfom tima iz Beograda rezultatom 4:2. Golove za Zvezdu su postigli Donald u 37, Sikimić u 45, Le Talek uz malu pomoć Milovića u 58. i Ristić u četvrtom minutu sudijske nadoknade, dok su za Javor golove dali Karišik u 45. i Eliomar u 89. minutu.

Prvo poluvreme donelo je pravu uspavanku u prvom delu, da bi od 37. do 45. minuta “pala” čak tri gola. Zvezda je povela golom Donalda u 37, a Javor je preko Karišika došao do poravnanja u 45. minutu. Ipak, dobar kontranapad i lep pas Gelora Kange iskoristio je Sikimić i doveo Zvezdu u drugo vođstvo na meču. (Youtube/Sport Nation) Drugo poluvreme bolje su otvorili crveno-beli, došli do trećeg gola preko Le Taleka, i činilo se da će rutinski