Zvezdina želja Bisesvar za pobedu PAOK-a protiv Partizana, navijači utrčali na teren i prekinuli meč! (video)

Sportski žurnal 08.10.2016

Spektakl priređen u čast Saše Ilića i njegove 791. utakmice u dresu Partizana pripao je solunskim crno-belima

Grci su golovima Bisesvara u prvih osam minuta stekli zavidnu prednost. Beograđani motivisaniji i konkretniji u nastavku uspeli su da stignu do počasnog gola, šansi sa izjednačenje, ali ne i izbegavanja poraza prošlogodišnjeg od sadašnjeg učesnika Lige Evrope: Partizan – PAOK 1:2 (0:2). Na kraju neslavan kraj. Kad je trebalo da počne nadoknada od pet minuta na teren su utrčali navijači sa istočne tribine i u želji da uzmu dresove od igrača oba