Gruzija iznenadila Vels u Kardifu, minimalac Hrvata u Finskoj, Imobile spasao Italiju u Skoplju (video)

Sportski žurnal 09.10.2016

Ukrajina ubedljiva kod kuće protiv fenjeraša u grupi, Izrael jedva sa Lihtenštajnom, Irska se u nastavku prenula na gostovanju u Moldaviji, Island posle Finske srušio i Tursku

Gruzija je iznenadila Vels u D grupi u kojoj su i Orlovi i golom Okriašvilija u 57. minutu došla do prvog boda (1:1). Napadač gostiju utrčao je u kazneni brže od svih odbrambenih igrača Velsa i smestio loptu glavom iza leđa golmana Henesija. Pre toga je Vels poveo golom Bejla u desetom minutu posle kornera je zahvatio loptu glavom, a onda u poslednjih pet minuta ima dve dobre šanse i da pobedi, ali je Bejl iz slobodnog udarca u 86. minutu