Kvalifikacije za SP: Crna Gora prva u grupi, Engleska izvukla bod u Sloveniji, Levandovski heroj Poljske

Večernje novosti 11.10.2016  |  Beta/Novosti online

Crnogorci u Danskoj slavili sa 1:0 golom Bećiraja posle sjajne asistencije Jovetića. Levandovski u petom minutu nadoknade doneo pobedu Poljacima, Nemci bez problema

Fudbalska reprezentacija Crne Gore pobedila je večeras u Kopenhagenu selekciju Danske sa 1:0 u trećem kolu Grupe E kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. Jedini gol za ekipu Ljubiše Tumbakovića postigao je u 32. minutu Fatos Bećiraj nakon odlične asistencije Stevana Jovetića. U preostalim mečevima Grupe E fudbaleri Poljske su zahvaljujući pogotku Roberta Levandovskog u petom minutu sudijske nadoknade savladali Jermeniju (2:1), dok je meč