Ранијери поносан на играче после нове победе у Лиги шампиона

Спортске.нет 19.10.2016  |  Бета
Ранијери поносан на играче после нове победе у Лиги шампиона

Тренер Лестера Клаудио Ранијери рекао је да је поносан на своје фудбалере после треће узастопне победе у Лиги шампиона, али да морају да промене приступ у домаћем првенству у коме бране шампионску титулу.

Фудбалери Лестера победили су синоћ на свом терену Копенхаген са 1:0, у трећем колу Групе Г и остварили трећу победу у Лиги шампиона. Енглески шампион је први на табели са свих девет бодова, Копенхаген и Порто имају по четири, а Бриж је без бодова. Лестеру иде добро у дебитантској сезони у Лиги шампиона, али не и у Премијер лиги где ове сезоне брани титулу. Лестер је у првих осам кола претрпео четири пораза и заузима 13. место на табели са осам

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »