SLS: Vojvodina u sjajnom meču tek u nastavku slomila otpor ‘zmajeva’ (foto) (video)

Hot sport 21.10.2016  |  HotSport

U prvom meču 13. kola Superlige Srbije, Vojvodina je u Novom Sadu savladala Voždovac sa 3:1 (0:0) i makar na jedan dan smanjila zaostatak za liderom.

Utakmica na ‘Karađorđu’ bila je izuzetno zanimljiva za gledanje, o čemu svedoče četiri pogotka. Ipak, dva više postigla je Vojvodina i tako je došla do vredne pobede na startu 13. kola Superlige. Prvo poluvreme nije donelo puno šansi, ali je zato u drugom viđen potpuno drugačiji i mnogo zanimljiviji fudbal. Galerija Sve je počelo golom Filipa Malbašića posle greške odbrane ‘Zmajeva’ za 1:0 za domaće. Ali, samo sedam minuta posle toga gosti su