Bundesliga: Hamburg puca po svim šavovima, Ajntraht je to obilato iskoristio (video)

Hot sport 21.10.2016  |  HotSport

U prvom meču osmog kola nemačke Bundeslige Ajntraht je ubedljivo savladao ekipu Hamburga u gostima rezultatom 3:0 (1:0).

Ekipa Hamburga u ovoj utakmici je do ovog meča na sedam utakmica postigla svega dva gola, a ni večeras nije uspela a poboljša taj učinak. Naprotiv, u prvom poluvremenu nisu imali nijedan šut u okvir gola. Sa druge strane, Ajntraht je poveo golom posle dobre akcije, ali i autogola Holtbija koji je ispred Mijata Gaćinovića sproveo loptu u sopstvenu mrežu. (Izvor: youtube / Football Highlights) U nastavku je gostima znatno olakšao posao Dikmajer