Уручење награде Јелени Ђокић
РТВ 23.10.2016 | Тањуг

БЕОГРАД - Награда "Милош Жутић" за 2015. годину, коју додељује Удружење драмских уметника Србије, биће уручена данас глумици Јелени Ђокић, после извођења представе "Казимир и Каролина" на сцени "Мира Траиловић" позоришта Атеље 212.
Ђокић је 21. лауреат награде "Милош Жутић", коју УДУС додељује за најбоље глумачко остварење на нашим професионалним сценама, премијерно изведеним у позоришној сезони. Она је награђена за улогу Каролине у представи "Казимир и Каролина" Едена фон Хорвата, у режији Снежане Тришић, у продукцији Атељеа 212. У конкуренцији је било 19 глумаца са 22 глумачка остварења, изведена од 30. јуна 2014. до 30. јуна 2015. године. Одлуку је већином гласова









