Drama u Železniku: Ni čudesan odgovor FMP-a nije bio dovoljan, Partizan je nepobediv!

Sportal blic 23.10.2016  |  Vladan Tegeltija

Košarkaši Partizana ne znaju za poraz u novoj sezoni. I u šestom kolu ABA lige ostvarili su trijumf, savladavši u gostima FMP sa 56:65 (15:15, 17:16, 6:22, 18:12) u izuzetno zanimljivom meču, čiji početak uopšte nije nagoveštavao rezultatsku dramu u drugom poluvremenu.

Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Detalj sa prethodnog susreta FMP-a i Partizana Posle prilično "sporih" 20 minuta, počelo je pravo košarkaško uživanje. Najpre Partizanova serija i vođstvo od 17 poena razlike, pa FMP-ov odgovor od 13 poena u nizu. Ipak, u završnici crno-beli su, predvođeni Hečerom i Veličkovićem, sačuvali Partizanovu nepobedivost. A evo i kako je protekao meč u Železniku: Prva četvrtina: Sporo buđenje U polupraznoj dvorani u kojoj su