Zvezda pobeđuje i kad igra loše, Sikimićeva dva gola donela trijumf lideru (video)

Sportski žurnal 30.10.2016

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas Rad 2:1 (2:1) u utakmici 14. kola Superlige Srbije i čvrsto drže lidersku poziciju.

Nije imao mnogo izbora prilikom sastavljanja tima Miodrag Božović, bez povređenog Gelora Kange i ranije prodatog Aleksandra Kataija, Zvezda je ipak sasvim drugačiji, dakako manje kvalitetan tim. Doduše, nije igra crveno-belih bila toliko loša u prvom poluvremenu, stvarala je šanse, ali daleko od toga da je bilo ozbiljnijih prilika protiv dobro organizovanog, ali defanzivno orijentisanog Rada. Prvu su domaći imali već u trećem minutu, posle