SLS: Pobede Napretka i Javora, Metalac i Spartak jedini bez golova

Hot sport 30.10.2016  |  HotSport

U okviru 14. kola Superlige Srbije, Spartak i Metalac su podelili bodove bez golova, dok su Bačka i Novi Pazar takođe odigrali nerešeno - 1:1, Javor je nakon preokreta savladao Voždovac u Beogradu 2:1, dok je Napredak u drugom poluvremenu došao do pobede nad Borcem - 3:1.

Čačani su poveli u Kruševcu golom Jovanovića u 17. minutu, nakon čega je Napredak zaigrao bolje, prvo izjednačio preko N’Diajea u 31. minutu, a potom preokrenuo preko Vukanovića u 49. N’Diaje je potvrdio trijumf u 82, minut nakon isključenja igrača Borca Miloša Krstića. Ovom pobedom Napredak je došao do četvrte pozicije na tabeli sa 28 bodova, a Borac je 16. sa osam bodova. Voždovac je protiv Javora bio bolji rival, ali to nije uspeo da pretvori