Radno kod crno-belih: Strani napadač na probi u Partizanu i već trese mreže! (foto)

Hot sport 02.11.2016  |  HotSport

Partizan proverava novog napadača koji bi, ukoliko ovako nastavi, brzo mogao da dobije šansu.

Partizan je danas na svom Sportskom centru ‘Teleoptik’ odigrao prijateljsku utakmicu protiv ekipe Zemuna, koju je savladao sa 3:1 (2:1). Golove su postigli Nikola Đurđić iz penala u drugom minutu, Petar Đuričković u 43. kao i Andrea Mutombo, belgijski napadač koji je na probi u Partizanu. On je bio strelac u 59. minutu, a jedini gol za Zemun dao je Vuk Sotirović u 13. minutu. FOTO: FK Partizan Mutombo je već bio na probi u Partizanu 2014.