Дачић: Србија остаје без довода гаса
Данас 03.11.2016 | Пише: Фонет Пише: ФоНет Пише:

Први потпредседник Владе Србије и министар спољних послова Ивица Дачић рекао да ће Србија, због отказивање пројекта Јужни ток, и после планског прекида пролаза гаса преко Украјине, остати без довода гаса и то мора да реши. Он је то изјавио у Русији на 15. заседању Међувладиног српско-руског комитета за трговинску, економску и научно-техничку сарадњу Дачић је истакао задовољство што је седница Мешовитог комитета одржана по жељи министра











