Bundesliga: Hofenhajm uzeo bod na “Alijanc areni”, Obamejang sa četiri gola vodio Borusiju do trijumfa u Hamburgu

Večernje novosti 05.11.2016  |  Beta

“Milioneri” su ubedljivo slavili na gostovanju Hamburgu (5:2), dok je Volfsburg je okončao seriju od tri uzastopna poraza, pošto je u gostima pobedio Frajburg (3:0)

Fudbaleri Bajern Minehna i Hofenhajma igrali su nerešeno 1:1, dok je Borusija Dortmund na gostovanju sa 5:2 pobedila Hamburg u utakmicama 10. kola nemačke Bundeslige. Bajern je u Minhenu nadigrao Hofenhajm, koji je današnjim remijem okončao seriju od pet uzastopnih pobeda, ali nije uspeo da dođe do trijumfa. Gosti su poveli preko Kerema Demirbaja u 16. minutu, da bi bod Bajernu autogolom doneo Stiven Cuber u 36. Bavarci su u drugom poluvremenu