Диковић обишао "Словенско братство"
Данас 05.11.2016 | Пише: Фонет Пише: Фонет Пише:

Начелник Генералштаба Војске Србије генерал Љубиша Диковић обишао је учеснике Мултинационалне војне вежбе "Словенско братство 2016", саопштило је данас Министарство одбране Србије. Трећи дан Мултинационалне војне вежбе "Словенско братство 2016" протекао је у знаку увежбавања припадника Војске Србије и оружаних снага Руске Федерације и Белорусије на три локације, на Пасуљанским ливадама, Орешцу и Аеродрому "Батајница". Активности на






