Primera: Atletiko Madrid poražen u San Sebastijanu, Katai sa klupe gledao trijumf Alavesa

Večernje novosti 05.11.2016  |  Beta

Real Sosijedad slavio je protiv “jorgandžija” golovima iz penala, a strelci su bili Karlos Vela u 54. i Vilijan Žoze u 75. minutu

Fudbaleri Atletiko Madrida izgubili su sa 2:0 u gostima od Real Sosijedada i tako ugrozili treće mesto u Primeri. Ekipa iz San Sebastijana golovima iz penala, a strelci su bili Karlos Vela u 54. i Vilijan Žoze u 75. minutu. Atletiko je treći sa 21 bodom, ali će Sevilja i Viljareal imati priliku da ga prestignu posle svojih utakmica 11. kola španskog prvenstva. Real Sosijedad je šesti sa 19 bodova. Alaves je kao gost pobedio Osasunu sa 1:0.