Mančester junajted pobedio Svonsi

Beta 06.11.2016

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima Svonsi sa 3:1, u utakmici 11. kola Premijer lige, i time prekinuli niz od četiri utakmice bez pobede.

Junajted je poveo golom Pola Pogbe u 15. minutu. To je bio prvi gol te ekipe u prvenstvu posle 306 minuta.

Dvostruki strelac bio je Zlatan Ibrahimović, golovima u 21. i 33. minutu. Njegov današnji prvi gol bio je ukupno 25.000. gol u Premijer ligi. Ibrahimović je danas prekinuo niz od šest utakmica bez postignutog gola, što je njegov najgori niz u poslednjih 10 godina.

Jedini gol za Svonsi postigao je Majk van der Horn u 69. minutu.

Mančester junajted se posle pete prvenstvene pobede popeo na šesto mesto na tabeli sa 18 bodova, a Svonsi, koji je bez pobede u poslednjih 10 utakmica, zauzima pretposlednje 19. mesto sa pet bodova.