Новак се обратио и навијачима! То је порука која се чекала, то је онај прави Ноле!

Спортске.нет 07.11.2016  |  Спортске.нет
Новак се обратио и навијачима! То је порука која се чекала, то је онај прави Ноле!

Судећи по вечерашњој поруци коју је упутио својим фановима, Новак ће бити силно мотивисан у Лондону

Недуго пошто је на Твитеру честитао Ендију Мареју преузимање лидерске позиције на АТП листи, Новак Ђоковић је вечерас то учинио и на Фејсбуку, али се овога пута обратио и својим бројним навијачима. Из поруке коју је упутио њима, осећа се она Новакова ''глад'' за победама која је последњих месеци некако нестала, али изгледа да се враћа ''онај прави'' Новак Ђоковић. ''Честитам Ендију на успешно достигнутом великом циљу! Свака част! А вама мој

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »