Kakav šok za Sokolove: Tumbakovićeva Crna Gora vodila sa 2:0 na poluvremenu u Jermeniji, a izgubila meč golom u 93. minutu!

Sportski žurnal 11.11.2016

Crna Gora je na poluvremenu meča u Jerevanu vodila sa 2:0 i činilo se da će Sokolovi stići do velike pobede, koja bi im uvećala šanse za plasman na Mondijal

Gosti su poveli u 36. minutu golom Kojaševića, a samo dva minuta kasije pogodio je i Stevan Jovetić, pa se činilo da je pobednik odlučen. Ali, drugo poluvreme izabranika LJubiše Tumbakovića bilo je vrlo loše. Crnogorci su pomislili da je sve gotovo i to im se žestoko osvetilo. Kola su za Crnogorce krenula nizbrdo kad su dvojica igrača izigrala njihovu čitavu odbranu, a gol je u 50. minutu, uz dosta sreće postigao Grigorjan. Hladan tuš za goste,