Kvalifikacije za SP - ''Lalama'' bodovi u Luksemburgu, ubedljivi Mađari, još jedan gol Gibraltara...

Sportske.net 13.11.2016  |  Sportske.net

S početkom od 18 časova, večeras je odigrano još pet utakmica četvrtog kola kvalifikacija za Mondijal u Rusiji.

Nije bilo nikakvih iznenađenja, svi favoriti su, lakše ili teže, ostvarili svoje ciljeve. Grupa A: Luksemburg - Holandija 1:3 Bugarska - Belorusija 1:0 Minimalnu pobedu Bugarima nad Belorusijom doneo je Ivelin Popov, pogotkom već posle deset minuta igre. Ovo je selekciji Bugarske drugi trijumf od početka kvalifikacija, a prvi posle dva uzastopna poraza. Za to vreme u Luksemburgu, favorizovana Holandija je tek u drugom poluvremenu slomila otpor