To je pravi Bobi: Marjanović lupa strašne rampe sa zemlje, protiv Detroita nemoćan i Vestbruk! /video/

Sportal blic 15.11.2016  |  Nenad Radojević

Boban Marjanović odlično je iskoristio šansu u trijumfu Detroita nad Oklahomom rezultatom 104:88. Naš centar imao je zapaženu ulogu za 12 minuta provedenih na parketu i pokazao da trener Sten van Gandi može ozbiljno da računa na njega.

Foto: Piotr Zarychta / youtube Boban Marjanović Marjanović je u odsustvu povređenog centra Andrea Dramonda bio prva zamena starteru Eronu Bejnsu. Iskoristio je svaki sekund prilike, sakupio po četiri poena i skoka i dve rampe, a učestvovao je u bitnoj seriji Pistonsa od 13:0 u drugoj četvrtini koja je domaćinu otvorila put do trijumfa. Navijači u “Oburn hilsu” bili su oduševljeni rampama “džina iz Boljevca”, a posebno snažan utisak ostavila je